خرید و فروش بیت‌کوین در بازاربیت‌کوین ایران

راهنمای خرید و فروش بیت‌کوین در بازار ایران – بهترین سایت خرید و فروش رمزارز در بازار بیت کوین ایران

درست است که بیت کوین به هیچ دولتی وابسته نیست و همه ایرانیان می‌توانند به خرید و فروش بیت کوین بپردازند اما مسئله مهم رابطها و واسطه هستند و طرف دوم به عنوان خریدار یا فروشنده. چون بیت کوین فروش رفته قابل بازگشت نیست، به این خاطر باید مطمئن باشید که طرف مقابل پول خرید بیت کوین را کامل پرداخته و این اعتمادسازی نیاز به بررسی دقیق دارد.

به این خاطر باید در جستجوی یک سایت حرفه ای در زمینه تبادل رمزارز بشید که واسطه بین فروشندگان و خریداران بیت کوین باشد. در این راستا یک سایت جهانی که بخشی هم برای ایرانیان دارد را معرفی می‌کنیم که می‌توانید بیت کوین خود را به فروشندگان معتبر فروخته و معادل ارزش ریالی انرا دریافت نمائید و یا ریال پرداخت و در کیف پول الکترونیکی خود بیت کوین دریافت نمائید.

بهترین سایت خرید و فروش بیت‌کوین

در لینک پایین یک سایت معتبر در زمینه خرید و فروش بیت کوین معرفی می‌شود که ایرانیان زیادی نیز به شما بیت کوین می‌فروشند یا از شما خریداری می‌کنند.

ورود به سایت خرید و فروش بیت کوین

پس از کلیک روی لینک بالا و ورود به صفحه کافی است کشور را ایران و نوع معامله خود Buy/ Sell انتخاب کرده تا لیستی از ایرانیان با را ببینید که با قیمتهای مختلف بیت کوین می‌خرند یا می‌فروشند. برای خرید یا فروش بیت کوین کافی است اعتبار او را بررسی کرده و پس از کسب اطمینان معامله را انجام دهید.

چطور اعتبار یک فروشنده یا خریدار بیتکوین را مشخص کنیم؟

با کلیک روی نام کاربری اطلاعات وی مشخص می‌شوند که بخشی از آنها به اینصورت می‌باشد:

Number of confirmed trades30+ 
…with 44 different partnersFeedback score95 %

این بخشی از اطلاعات یک خریدار بیت کوین است که درباره او نوشته شده تعداد معاملات تایید شده او بیش از 30 مورد و به 44 شریک مختلف با رضایت 95 درصدی معامله داشته است.

و همچنین این اطلاعات که مهم هستند:

First purchase 8 months, 2 weeks ago
Account created 9 months, 2 weeks ago
Last seen 42 minutes ago

که اعلام می‌کند اولین معامله وی 8 ماه و دو هفته پیش بوده است. همچنین حساب خود در سایت را 9 ماه و دو هفته قبل انجام داده که البته هر رز که از عمر حساب می‌گذرد اعتبار وی بیشتر می‌شود.

و در نهایت خط سوم آخرین بازدید و ورود او به سایت است که همه اینها اعتبار یک خریدار یا فروشنده بیت کوین را مشخص می‌کند.

در واقع این سایت بیشتر برای تبدیل ریالی بیت‌کوین شما می‌باشد و همچنین برای اینکه کار خود را در بازار بیت کوین شروع کنید و نیاز دارید تا با پرداخت ریال و تومان یبت کوین مورد نیاز برای ورود به بازار رمزارزها را فراهم کنید.

هم اکنون و البته با وی.پی.ان در سایت لوکال بیتکوینز ثبت نام کنید

لطفا توجه داشته باشید چنانچه نیاز به خرید و فروش بیت کوین با سایر ارزها و کسب سود دارید باید از سایت صرافی معتبر استفاده کنید که در بخش آموزش بیت‌کوین بهترین صرافی بیت کوین معرفی شده است.

نکته مهم اینکه هرگز بدون وی پی ان وارد بازارهای بیت کوین چه صرافی، چه خرید و فروش و چه کیف پول الکترونیکی نشوید!

سایت ارزجهانی

www.ArzeJahani.ir

درباره ارز جهانی

اخبار و دنیای رمزارزها ، آموزش ارزدیجیتال، خرید و فروش بیت کوین و کلیه رمزارزها در سایت اینترنتی ارزجهانی

همچنین ببینید

هک رمزارز – سرقت ارزدیجیتال

اخبار مربوط به هک رمزارز – سرقت ارزدیجیتال در کره شمالی می‌گویند ارزدیجیتال یا همان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.