ایرانیان خارج کشور و همکاری در تبلیغات گوگل

آموزش درآمد دلاری از تبلیغات گوگل و همکاری با ایرانیان خارج کشور در مالزی، کانادا، ترکیه و…

به نظر من کسی در این دنیا نباشد که نام و برند Google را نشناسد. کمپانی گوگل که البته چندسالی است خود را در زیرمجموعه شرکت مادر یعنی الفبا برده محصولات و خدمات بسیار زیادی ازگوشی موبایل با نام تجاری پیکسل و سیستم عامل اندروید و حتی پژوهش در زمینه نامیرایی با استفاده از دارو و…

اما همه اینها از نظر رتبه بندی درآمد در رده‌های پایین گوگل قرار دارند و در واقع درآمد اصلی گوگل از بخش تبلیغات می‌باشد. بخش تبلیغات گوگل به دو دسته جدا اما مکمل Google Adsense و Google Adwords دسته بندی می‌شود. به بیان ساده بخش تبلیغات گوگل با 80 درصد درآمدزائی در یک طرف و تمام محصولات خدمات گوگل تنها با 20 در طرف دیگر!

چنانچه در گوگل هرکلمه کلیدی برای هر نوع سرویس یا محصول را به هر زبانی که جستجو کنید، بالاتر از نتایج جستجو، نتایج جدای از بقیه را می‌بینید که در کنار آنها و بصورت ریز نوشته شده ad و این همان سیستم تبلیغاتی گوگل است و افرادی که نیاز به نمایش تبلیغات خود در گوگل می‌بینند با استفاده از بخش Google Adwords سفارش تبلیغات می‌دهند.

پس این بازار تبلیغات در گوگل بسیار پرسود است واما بخش مهمی‌که ما در این مقاله با آن سروکار داریم Google Adsense است

Google Adsense چیست؟

گوگل ادسنس یا به گویشی دیگر گوگل ادسنز بخش دیگر گوگل است که آگهی‌هایی که توسط اگهی دهندگان به گوگل سفارش داده شده را نمایش می‌دهد. بخشی از نمایش تبلیغات در سیستم جستجوگر گوگل – سیستم Google Play و سایر بخش‌های دیگر گوگل نمایش می‌دهد ، اما بار اصلی نمایش تبلیغات گوگل برعهده وب سایتهائی است که در سیستم گوگل ادسنس ثبت نام کرده اند.

به بیان دیگر خبر خوب اینکه گوگل این سود را با سایرانسانها که می‌خواهند با برنامه ریزی درست درامد بسیار خوبی داشته باشیند تقسیم می‌کند. و خبر خوب تر که یک افتخار است توسطعه دهنده اصلی سیستم تبلیغات گوگل با افتخار آقای امید کردستانی بودند که البته فکر می‌کنم الان در هیئت مدیره توئیتر هستند.

راهنمای درامد از گوگل ادسنس

بطور خلاصه اینکه یک وب سایت به زبانی غیر از فارسی! طراحی و پیاده سازی کرده و محتوای غیرتکراری قرار می‌دهید. سپس در سایت گوگل ادسنس ثبت نام می‌کنید.

https://www.google.com/adsense/

کارشناسان بخش تبلیغات گوگل سایت شما را بررسی کرده و بعد از تایید کیفیت سایت شما، پنل مخصوص به درآمد از تبلیغات گوگل برای شما فعال می‌شود.

سپس با توجه به وضعیت و جایگان نمایش تبلیغات در سایت خودتان، کد اندازه مناسب برای نمایش تبلیغات را انتخاب می‌کنید و با هر کلیک بازدیدکننده برای شما درامد ایجاد می‌شود.

شیوه تسویه حساب گوگل با پابلیشرها

روشهای مختلفی برای پرداخت درآمد شما وجود دارد که ارسال چک از آمریکا عمومی‌ترین روش است، اما در برخی از کشورها همچون کانادا، آلمان و … امکان واریز مستقیم درامد به حساب بانکی شما وجود دارد.

همچنین می‌توانید درآمد خود را از یکی از شعبات وسترن یونیون و با پاسپورت دریافت نمائید.

استراتژی بازاریابی درست برای درامد از گوگل

افراد بسیار زیادی در سراسر جهان وجود دارند که حداقل 100 هزار دلار در ماه از این سیستم تبلیغاتی درآمد دارند، اما این اصلا به این معنی نیست که مثل آب خوردن این درامد را کسب می‌کنند. بلکه برای کار خود یک استراتژی تعریف شده ای دارند که بسیار هم پیچیدگی دارد.

برای مثل چه محتوائی قرار دهیم که ارزش آگهی آنها بیشتر باشد، چه نوع رنگ بندی انتخاب کنیم که توجه بیننده سایت را جلب کرده و از این تبلیغات استفاده کند، چه زمانی تبلیغات دهیم تا به وب سایت ما بیایند و با تبلیغات کردن از تبلیغات درامد داشته باشیم!

از چه رسانه‌های تبلیغاتی استفاده کنیم که هزینه آگهی آنها کمتر از درامد از تبلیغات گوگل باشد و نکته مهم تر اینکه در راستای استانداردهای گوگل باشد، چون تبلیغات نامناسب یعنی ورود بازدیدکننده غیرواقعی و در نتیجه گوگل حساب شما را بدلیل به خطر انداختن نمایش درست تبلیغات و افزایش خطر دیده نشدن توسط بازدیدکننده واقعی خواهد بست!

قوانین درآمد از تبلیغات گوگل

گوگل در وب سایت خودش و در بخش قوانین و مقررات قوانین بسیار سفت و محکمی‌را نوشته که بدون رعایت آنها در همان ماه اول حساب شما بسیته خواهد شد و مهم است بدانید که در صورتی که حساب شما بسته شود دیگر امکان بازکردن حساب تبلیغات در گوگل ادسنس را نخواهید داشت! البته گوگل قوانین نانوشته ای که دارد و بخاطر حفظ اسرار خود آنها را اعلام نمی‌کند، اما اجرا می‌کند!

شیوه همکاری برای درآمد از تبلیغات گوگل

ما دو شیوه همکاری برای ثبت نام در تبلیغات گوگل را ارائه می‌دهیم.1- خودتان به تنهائی در گوگل ادسنس ثبت نام کنید 2- همکاری مشارکتی با تقسیم سود

طراحی سایت مناسب برای تبلیغات گوگل

در این شیوه 1- یک سایت مناسب در راستای قوانین گوگل برای شما طراحی و پیاده سازی می‌شود. 2- آموزش قرار دادن پست و نوشته در سایت آموزش کامل داده می‌شود 3- قوانین نانوشته گوگل به شما گفته می‌شود و بطور خلاصه کلیه راز و رمزهای گوگل و موارد حساسیت زا به شما آموزش کامل داده می‌شود.

برای اطلاع از هزینه این بسته لطفا از فرم پایین همین صفحه ایمیل، تلگرام یا واتس اپ خود را همراه با اطلاعات مورد نیاز از جمله محل کشور و .. ارسال بفرمایید.

همکاری مشارکتی برای درآمد از گوگل

در این شیوه ما یک سایت را طراحی و پیاده سازی می‌کنیم. حساب گوگل ادسنس به نام شما خواهد بود و طبعا درامد نیز به حساب شما واریز خواهد شد.

شما چه کاری باید انجام دهید:

تسلط کامل به دست کم یک زبان مورد پذیرش گوگل. اگر مدیر شرکت هستید و کارمندانی دارید که هر کدام به یک زبان یا چند زبان مسلط هستند این ایده آل ترین شیوه همکاری خواهد بود.

از آنجا که درآمد به نام شما خواهد بود فرایند اعتماد سازی گام به گام خواهد بود که پس از انتخاب بهترین فرد . امضای قرارداد همکاری (با ایمیل) جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد.

نکات مهم

  • متاسفانه بدلیل تحریم آمریکا، ایرانیان داخل کشور امکان ثبت نام و فعالیت در این سیستم را ندارند.
  • بدلیل محدودیت زمانی تنها یک همکار از یک کشورپذیرفته می‌شود و در حال حاضر از کشور مالزی انتخاب خواهد شد.
  • توانائی شما در ارسال دست کم روزانه 5 مقاله به زبان مورد نظر در ماه‌های اول و دو مقاله روزانه در ماه‌های بعد باید به اثبات برسد.
  • آگاهی به قوانین مالیاتی کشور محل سکونت – برای نمونه کسب درامد ارزی در مالزی معاف از مالیات می‌باشد.

چنانچه پرسشی دارید لطفا از فرم پایین همین صفحه بفرمایید.

درباره ارز جهانی

اخبار و دنیای رمزارزها ، آموزش ارزدیجیتال، خرید و فروش بیت کوین و کلیه رمزارزها در سایت اینترنتی ارزجهانی

همچنین ببینید

بلیطکوین در برزیل! بیت کوین به عنوان بلیط اتوبوس

بلیطکوین در برزیل! بیت کوین به عنوان بلیط اتوبوس

بلیطکوین در برزیل! پذیرش بیت کوین به عنوان بلیط اتوبوس در یکی از شهرهای برزیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *