پرسش و پاسخ

درباره ارز دیجیتال
بیت کوین - بلاک چین

پرسش و پاسخ متداول درباره رمزارزها

1آیا بیت کوین و بلاک چین ایرانیان را تحریم کرده؟
پاسخ کوتاه خیر! پاسخ بلند اینکه بستگی دارد به کارگزاری که خدمات مربوط به ارزهای دیجیتال را انجام می دهد که اگر در کشورهایی مانند امریکا باشد، ایرانیان را تحریم کرده، البته ایرانیان زیادی با استفاده از ویپی ان - VPN حساب کاربری باز می کنند.
2آیا من تازه کار می توانم موفق شوم؟
اینترنت فضای بدون محدودیت برای خلاقیت است. با تحلیل و بررسی درست در بازار رمزارزها می توانید موفقیت خوبی داشته باشید.
3بیت‌کوین چیست؟
بیت‌کوین نخستین رمزارز یا همان ارزدیجیتالی غیرمتمرکز است. کلیه تراکنشهای بیت‌کوین بدون واسطه و بصورت مستقیم و برگشت ناپذیر انجام می شود.
4آیا به کارت اعتباری یا حساب بانکی خارج کشور نیاز دارم
اگر محدوده فعالیتتان فقط در بخش رمزارزها یا همان ارز دیجیتال باشد، نیاز حتمی به داشتن کارت اعتباری نیست. زیرا ایرانیان زیادی در بازار ارز دیجیتال فعالیت می کنند که می توانید بیت کوین یا هر ارز دیجیتال معتبر خود را به انها فروخته یا از ایشان خریداری نمایید.
5چطور از نوسان قیمت بیت کوین آگاهی پیدا کنم؟
پیش بینی قیمت بیت کوین یکی از مهم ترین موضوعات در کسب درآمد از خرید و فروش می باشد. برای پیش بینی ارزش بیت کوین در کوتاه مدت یا بلند مدت به تناس باز تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین استفاده می شود که به زودی آموزش آن در سایت ارزجهانی قرار داده خواهد شد.
6روشهای کسب درآمد بصورت بیت کوین کدامند؟
استخراج رمزارز توسط دستگاه ماینر - مشاهده تبلیغات و درامد بیت کوین - بازی بیت کوینی - پذیرش بیت کوین در تبلیغات وب سایت - کسب سود با خرید و فروش بیت کوین
7بیت کوین را چه شخصی ایجاد کرد؟
بیت کوین در سال 2009 بطور رسمی رونمائی شد و گفته می شود که ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) بیت کوین را ساخته، اما هویت این شخص آشکار نیست و اصلا مشخص نیست که بیت کوین را یک نفر ساخته یا یک تیم!
8آیا فعالیت در صنعت ارزدیجیتال ممنوع است؟
در واقع قانون خاصی در زمینه ممنوع بودن فعالیت در زمینه ارزدیجیتال وجود ندارد، اما بدلیل اینکه ابزاری برای کسب درامد ایرانیان و همچنین دورزدن تحریم ها می باشد، به زودی قوانینی برای فعالیت رسمی رمزارزها بوجود خواهدآممد.
9چطور می توانم در سایت ارزجهانی تبلیغات داشته باشم؟
اگر کسب و کار شما در بخش ارزدیجیتال بوده و نیاز به معرفی کالا و خدمت مرتبط با ارزدیجیتال دارید در یک بسته ویژه تبلیغاتی می توانید با بهترین قیمت در سایت تبلیغات بنری با لینک فالو و مستقمیم داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

راهنمای ارزهای دیجیتال - خرید و فروش رمزارز - کیف پول بیت کوین و ...

1می خوام وارد بازار ارز دیجیتال بشم. ماینینگ بهتره یا سرمایه گذاری؟
این بستگی به میزان سرمایه و زمانی که برای بازدهی مورد انتظارتان است دارد. برای مثال مشکلات خرید دستگاه و نبود گارانتی، سرمایه گذاری دلاری بر روی دستگاه، هزینه برق، استهلاک دستگاه. اما در کل با وجود بالا و پایین شدن و در نهایت رشد صعودی قیمت بیت کوین به نظر می رسد در حال حاضر گزینه سرمایه گذاری روی خرید و فروش بیت کوین بهتر از ماینینگ باشد.
2دستگاه ماینینگ نو یا دست دوم؟
یک مثال قدیمی است که می گویند هرگز وسیله برقی دست دوم خریداری نکنید! در واقع یک دستگاه ماینینگ اگر بصورت دست دوم به فروش می رسد احتمال بیشاز 70 درصد بگذارید که دستگاه یک ایرادی دارد که کار استخراج را به صرفه نمی کند !
3امنیت و اعتبار بیت کوین چقدر است
شاید نگرانی اصلی در ارزدیجیتال نگرانی از هک شدن آن، اما با اینکه هیچ چیزی در دنیا غیرقابل هک و سرقت نیست، اما در واقع هک کردن ارزدیجیتال بیت کوین و خرج کردن دوباره آن در شبکه احتمالا ممکن نیست.
4ارزش بیت کوین چطور مشخص می شود؟
در اقتصاد هر محصول یا سرویس به دو دلیل اصلی ارزش موقت یا دائمی پیدا می کند که همان دو اصل عرضه و تقاضا هستند. و رمزارز بیت کوین هم از این قانون اقتصاد جهانی پیروی می کند. مخصوصا اینکه تعداد کل ارز دیجیتال بیت کوین های موجود در جهان 21 میلیون می باشد.
5پس چرا اخبار مبنی بر به سرقت رفتن بیت کوین افراد وجود دارد؟
آن خبرها مربوط به ساختار و شبکه بیت کوین نیستف بلکه برخی صرافی ها و کیف پولها بدلیل امنیت نامناسب هک می شوند!
6بهترین کیف پول ارزدیجیتال چیست؟
پاسخ به این پرسش که واقعا بهترین کیف پول الکترونیک برای نگهداری رمز ارزهای شما چیست به چند عامل مهم بستگی دارد. برای مثال میزان موجودی رمزارز شما و طبعا اگر میران موجودی شما زیاد نیست، یک کیف پول الکترونیکی معمولی هم کار شما را راه می اندازد و اطلاعات بیشتر:

بهترین کیف پول بیت کوین چیست؟

7چطور بیت کوین خود را شارژ کنم؟
نکته بسیار مهم اینکه هر رمز ارز آدرس مخصوص به خود را دارد، حتی اگر یک کیف پول چندین ارزدیجیتال را پشتیبانی کند. برای مثال اگر شما نیاز به اتریوم داشته باشید، و آدرس بیت کوین خود را به فروشنده اتریوم بدهید، شما هیچ پولی چه از نوع بیت کوین یا اتریوم دریافت نخواهید کرد و مسئول این مشکل هم خود شما خواهید بود نه فروشنده اتریوم! برای خرید یا فروش هر ارز دیجیتال چند روش در سایت ارائه شده که با یک جستجوی ساده در اختیار شما خواهد بود.

با یک جستجوی ساده در سایت می توانید اطلاعات زیادی درباره رمزارزها از جمله بیت کوین بدست اورید. و البته این صفحه به روز خواهد شد. چنانچه پرسشی دارید لطفا از بخش تماس با ما اعلام بفرمایید.

فروشگاه