نخستین دانشگاه بلاکچین و ارزدیجیتال جهان

راه اندازی رشته ارزدیجیتال و بلاکچین در مقطع کارشناسی در دانشگاه نیکوزیا قبرس

همانطور که بارها اشاره شد بلاکچین دنیای آینده ما را ساختاربندی خواهد کرد و به این دلیل همه کشورها در جستجوی آن هستند تا بهتر بفهمند این پدیده نوظهور تحول آفرین را.

برای نمونه کشور مالزی به متخصصین صنعت بلاکچین ویزای کاری یکساله می‌دهد و قبرس هم نخستین دانشگاه جهان در زمینه بلاکچین و ارز دیجیتال در مقطع کارشناسی را با حضور اساتید بزرگ دنیا در زمینه بلاکچین و رمزارزها راه اندازی کرد.

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی ارزدیجیتال یا همان رمز ارز وجود دارد، اما سرآمد همه آنها بیت کوین است که بالاترین ارزش را در بین تمامی‌رمزارزها دارا می‌باشد.

و هر روز به تعداد ارزهای دیجیتال اضافه می‌شود. برای مثال فیسبوک از تصمیم خود برای ایجاد یک ازدیجیتال به نام پرده برداشت. پیش از این گفته شده بود که نام ارزدیجیتال فیسبوک گلوبال‌کوین (Globalcoin) خواهد بود، اما در خبری دیگر نام رمزارز فیسبوک به لیبرا تغییرنام پیدا کرده. در همین راستا خبر تازه ای مبنی بر مذاکرات محرمانه فیسبوک با بزرگترین صرافی ارزدیجیتال جهانی یعنی بایننس نشان از اراده جدی تر فیسبوک برای ورود به دنیای رمزارزها و پشتیبانی پرداخت باا ارزدیجیتالی می‌باشد.اگرچه گفته می‌شود لیبرا مانند بیتکوین رمزارز غیرمتمرکز نخواهد بود. زیرا نگرانی از پولشوئی و موارد نظیر آن گریبانگیر فیسبوک خواهد شد.

راه اندازی رشته ارزدیجیتال و بلاکچین در مقطع کارشناسی در دانشگاه نیکوزیا قبرس
راه اندازی رشته ارزدیجیتال و بلاکچین در مقطع کارشناسی در دانشگاه نیکوزیا قبرس

UNIC offers the top blockchain/cryptocurrency academic programme in the world. It was the first university globally to offer a course and degree programme in the field and is regularly

Master of Science in Digital Currency & Blockchain
University of Nicosia.
www.unic.ac.cy

recognized as a global leader.

در حالی که در کشورهای بزرگ دنیا بر روی صنعت بلاکچین و ارزدیجیتال مشغول تحقیق و بررسی هستند تا بهترین استفاده را در راستای رشد اقتصاد و بهبود وضعیت مردم انجام دهند در ایران بزرگترین هنر مدیریت در هر پدیده نو ممنوعیت است. و طبیعی هم هست. اول دانش می‌خواهد و در جائی که استحقاقش را داری باشی و بعد حوصله سر و کله زدن با متخصصان که هیچ کدام در برخی !!! از مدیران ایرانی وجود ندارد و همه چیز دارند جز شایستگی و البته خلاقیت بالا در اختلاس، طوری که حتی نشود ازشان شکایت کرد و برگرداندشان و به دست قانون سپرد!

و این است که کشور ما همه چیز دارد، اما هنوز جهان سوم است! و متخصصانش در کشورهای بزرگ دنیا مشغول خدمت رسانی هستند!

ارز جهانی

www.ArzeJahani.ir

درباره ارز جهانی

اخبار و دنیای رمزارزها ، آموزش ارزدیجیتال، خرید و فروش بیت کوین و کلیه رمزارزها در سایت اینترنتی ارزجهانی

همچنین ببینید

هک رمزارز – سرقت ارزدیجیتال

اخبار مربوط به هک رمزارز – سرقت ارزدیجیتال در کره شمالی می‌گویند ارزدیجیتال یا همان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *