راهنمای خرید ماینر بیت کوین

راهنمای خرید ماینر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال . برای استخراج بیت کوین، خرید دستگاه ماینر مدل بالا به صرفه است یا مدل دستگاه ماینر معمولی؟

مقاله اختصاصی سایت ارز جهانی درباره خرید دستگاه ماینر مدل بالا

استخراج بیت کوین از اینترنت برای ایرانیان مخصوصا پس از کاهش ارزش ریال ایران یکی از ایده‌های خوب برای کسب درامد ارزی می‌باشد.

در ده‌های گذشته حتی با کامپیوتر خانگی هم امکان ماینینگ و استخراج بیت کوین وجود داشت، اما با کشف بیت کوین توسط تعداد بیشتری از کاربران و پذیرش تعداد زیادی از بازیگران عرصه تجارت الکترونیک به عنوان یک ابزار پرداخت استخراج بیت کوین سخت تر شد و نیاز به کامپیوترهای قوی بود. به این خاطر شرکتهای تخصصی دستگاه ویژه استخراج بیت کوین و انواع ارزهای دیجیتال را روانه بازار کردند که طرفداران زیادی پیدا کرد و با رشد دانش مدل‌های بالاتر ماینر به بازار اینترنت عرضه شد که قدرت هش کردن تعداد بیشتری بیت کوین را داشتند.

و امروز پرسش مهم برای ایرانیان این است که ایا خرید یک دستگاه ماینر مدل بالا صرفه بیشتری دارد یا یک مدل معمولی ماینر؟

در واقع پاسخ به این پرسش مهم بستگی به بسیاری از عوامل دارد که برخی از آنها را مرور می‌کنیم.

ما ایرانی هستیم !

در گذشته ایرانی بودن افتخار داشت، اما این روزها متاسفانه در دنیا ایرانی و آی پی ایرانی چندان طرفداری ندارد. ایرانی تحریم است. امکان ارسال کالا و مهم تر از آن پشتیبانی و گارانتی محصول وجود ندارد.

پس این مورد می‌تواند یکی از اشکالات بسیار مهم برای خرید ماینر مدل بالا توسط ایرانیان باشد! تصور کنید یک یا چند دستگاه استخراج بیت کوین مدل بالا (ماینر) را آنهم با این وضعیت ارزش ریال در برابر دلار خریداری کنید.! برای این کار باید مستقیما به چین بروید که یک خرج سفر دلاری به چین را خواهید داشت . یا اینکه به واسطه‌ها پول بدهید تا دستگاه را برای شما خریداری کرده و ارسال کنند که واسطه یعنی افزایش قیمت بیشتر و البته نگرانی از تحویل ماینر دست دوم! و ماینر دست دوم هم اگر ایراد و مشکل کارکرد نداشت چرا صاحبش بخواهد بفروشد و یک دستگاه استخراج بیت کوین با قیمت بالاتر بخرد؟

و حالا با همه مشکلات خرید ماینر نو یا ماینر دست دوم تصور می‌کنیم ماینر را سفارش دادید. باید این نکته بسیار مهم دیگر را پیش از سفارش مد نظر داشته باشید که شما یک وسیله برقی خریده اید و یک وسیله برقی یعنی ممکن است هر لحظه دچار مشکل شود و یا شاید هم یک عمر به خوبی کار کند.

و پرسش این است اگر دستگاه دچار مشکل شود یا بسوزد چه گارانتی وجود خواهد داشت؟در نتیجه اگر یک ماینر مدل بالا داشته باشید پول بسیار بیشتری از دستتان رفته تا سوختن یک ماینر مدل معمولی

پس در نهایت پیشنهاد ما البته برای افرادی که محدودیت بودجه دارند این است که به جای خرید یک یا دو دستگاه ماینر مدل بالا، اقدام به خرید ماینر معمولی کنند.

سایت ارز جهانی

www.ArzeJahani.ir

درباره ارز جهانی

اخبار و دنیای رمزارزها ، آموزش ارزدیجیتال، خرید و فروش بیت کوین و کلیه رمزارزها در سایت اینترنتی ارزجهانی

همچنین ببینید

هک رمزارز – سرقت ارزدیجیتال

اخبار مربوط به هک رمزارز – سرقت ارزدیجیتال در کره شمالی می‌گویند ارزدیجیتال یا همان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *